Page Shape Page Shape Page Shape Page Shape

Amerika Kargo

Amerika'ya Güvenli Hızlı Ekonomik Kargo
Services Single

Acil Çağrı?

7/24 Bize Ulaşın

+90 216 606 18 42
Acil Cagri

Yerinizden Kalkmadan Amerika'ya Kargo Gönderin

Gönderileriniz İstanbul Depomuza Ulaştıktan Sonra Mikro Ihracat İşlemlerini Tamamlayıp Hızlı Bir Şekilde Amerika'ya Gönderiyoruz. Ara Depolarımızla Gönderinizi En Yakın Depomuza Sevk Ederek Doğrudan Alıcıya Sevkini Gerçekleştiriyoruz. Gelişmiş Sistemimiz Sayesinde Gönderinizi Kolaylıkla Oluşturup Etiketini Basıp Evraklarını Online Olarak Yükleyebilirsiniz. Sonrasında Adresinize Kurye Çağırarak Ücretsiz Bir Şekilde Bize Yurtiçi Kargo Aracılığı ile Gönderebilirsiniz.

İstanbul Depomuza Gönderiniz Ulaştıktan Sonra Ölçüm Kontrolü Sağlayarak Gönderinizin Çıkışını Gerçekleştiriyoruz.

7 Gün Uzun Değil Mi? Diğer Firmalar 4 Günde Teslim Ediyor?

2 Gün İçerisinde de Teslim Edebiliriz. Hedefimiz İş Ortaklarımızın Karlılığını Korumak. Çünkü Kârın Büyük Bir Kısmı Kargoya Gidiyor.

Goldlyship olarak Amerika'ya Günlük Yüksek Hacimli Çıkışımız Olduğu İçin Fiyatlarımız Diğer Firmalara Oranla %35 Daha Uygundur. Fiyatlarımızın Uygun Olmasının Diğer Bir Sebebi Gönderileriniz Önce Ara Depomuza Sevk Edildikten Sonra Müşteriye Ulaştırılmaktadır. Gönderiniz Alıcıya En Yakın Lokasyondaki Depoya Sevk Edilerek Maliyetler Daha da Düşürülmektedir. Kargonuzun Amerika'ya Ulaşması 3 Gün Sürmektedir. Ortalama 2 Gün İçerisinde Müşterinize Ulaştırılmaktadır. Haftasonu, tatil, öngörülemeyen durumlardan dolayı biz teslim süremizi 7 gün olarak belirtmekteyiz.

Çünkü sizin müşterilerinize taahhüt ettiğiniz süreye uyabilmek ve müşterilerinizi bekletmemek adına teslim süremizi maksimum süreyi baz alarak belirtmekteyiz.

İade süreçlerinde ürünlerinizi doğrudan “Mahrece İade” adresinize gönderilmesi yüksek bir ücret ödemenize neden olacaktır. Bu durumun önüne geçmek adına iade durumlarında ürünlerinizi en yakın depomuza sevk ettirerek olası zararınızın önüne geçmekteyiz.

Önceliğimiz kârlılıktan ziyade kusursuz bir müşteri deneyimi sunmak. Ülkemiz kazandıkça hepimiz kazanacağız. Goldlyship Olarak Yaptığımız İşi Seviyor ve İş Ortaklarımıza En Rekabetçi Çözümü Sunmaya Çalışıyoruz.

Goldlyship'in Rekabetçi Fiyatlarına Gözatın

Fiyat Hesapla
Cta Img