Page Shape Page Shape Page Shape Page Shape

Kısaca

Goldlyship Kimdir?
Services Single

Goldlyship bir Goldly.Net Kuruluşudur.

Goldly.Net satıcıların el emeğini yurtdışında alıcılarla buluşturarak ekonomilerine katkı sağlayan bir pazaryeri platformudur. Goldly ile kadın, genç ve esnaf olmak üzere tüm satıcılar ürünlerini listeleyerek ürünlerini değerinde alıcılara kolaylıkla ulaştırabilmektedir.

E-Ihracat deneyimi olmadan ve bu süreçle satıcılarımızın zorlanmadan kolaylıkla ürünlerini satabilmesi için Goldlyship'i geliştirdik. Bu sayede satıcılarımız prosedürlerle uğraşmak zorunda kalmadan sadece satışa odaklanmaktadır. Bu sayede satıcılarımızın ürünlerinin kalitesi ve sunum performansı olumlu yönde artmaktadır.

Goldly.Net müşterilerimizle birlikte halihazırda Etsy,Amazon, Ebay vb platformlarda satış yapan müşterilerimizin taleplerini dikkate alarak müşterilerimizin diğer platform siparişlerinin lojistik operasyonunda destek sağlamaya başladık. Müşterilerimizin kur farkı yüzünden global satıcılarla rekabet etmekte zorlandığı için gönderilerini en güvenli, en hızlı ve en ekonomik bir şekilde gönderebilmesi için gerekli tüm özveriyi sarfediyoruz.

Neden Goldlyship

Global Taşıyıcılarla Uzun Soluklu Çalışmamızın Neticesi Olarak Normal Bir Göndericiye Göre Daha Uygun Fiyatlar Alıyoruz. Amerika'da Üç Farklı Lokasyonda Bulunan Depolarımızla Gönderileri En Yakın Lokasyona Sevk Ederek Gönderi Maliyetlerini Düşürüyoruz. Öncelikli Hedefimiz Müşterilerimizin Global Rakipleri ile Rekabet Edebilmesi İçin Gönderi Maliyetlerini Düşürecek Çözümler Üretiyoruz.

Neden Mi Biz?

  • Öncelikli Olarak Sorunun Ne Olduğunu ve Çözümünü Biliyoruz.
  • Geniş ve Nitelikli Kadromuzla Yaptığımız İşi Seviyoruz.
  • Kusursuz Müşteri Memnuyeti Deneyimi Sunuyoruz.
  • Envanter Yönetimi ile Sistematik Çalışıyoruz.
Goldlyship Depo Img

Toplam

5000 ft2+

Depolama Alanı

Alanında Uzman

10+

Nitelikli Ekip Arkadaşı

Günlük

2K

Gönderi İşleme Kapasitesi