Page Shape Page Shape Page Shape Page Shape

Amerika Kargo

Birden Çok Pazaryerindeyseniz
Services Single

Acil Çağrı?

7/24 Bize Ulaşın

+90 216 606 18 42
Acil Cagri

Ürünlerinizi Tek Bir Depodan Tüm Pazaryerlerinde Listeleyin.

Ürünlerinizi Depolarımıza Göndererek Farklı Pazaryerlerindeki Satışlarınızı Arttırın. Yüksek Kargo Maliyetlerinden Kurtulun. Üstelik Ürünleriniz Alıcılara Daha Hızlı Gidecektir.Böylelikle Birim Başı Kargo Maliyetiniz Büyük Ölçüde Azalacaktır.

Ürünlerinizi Tastamam Bir Şekilde Teslim Alıp Envanter Yönetim Sistemimize Kaydediyoruz. Pazaryeri Entegrasyonlarımız Sayesinde Siz Tek Tek Kargo Oluşturmak Zorunda Kalmıyorsunuz. Biz Sizler Adına Otomatik Olarak Siparişleri İşleyip, Paketleyip Alıcıya Büyük Bir Titizlik İçerisinde Gönderiyoruz.

Amerika Deponun Maliyeti Nedir?

Öncelikli Olarak Satmak İstediğiniz Ürünler Hakkında Bir Fizibilite Çalışması Gerçekleştiriyoruz. Ürünlerinizin Amerika Depolarımız Üzerinden Satışının Avantajları Fazla İse Bu Çözüm Yolunu Sizlere Öneriyoruz. Hiçbir İş Ortağımızın Ticari Konuda Mağduriyet Yaşamasını İstemiyoruz. Bundan Dolayıdır Ki Amerika Depolarımıza Gönderilecek Olan Ürünlerin Satış Hacminin Yüksek Olması ve İş Ortağımızı Memnun Edecek Bir Satış Seviyesine Sahip Olması Ana Önceliğimizdir. Bir Sonraki Aşamada Ürünlerinizin Türkiye'den Amerika Depomuza Sevkinin Maliyetini , Ürünlerinizin Ebatsal ve Hacimsel Bilgilerini Hesaplayarak Sizlere Birim Kargo Maliyetini Sunuyoruz. Sunmuş Olduğumuz Teklifin Müşterilerimizce Uygun Bulunması Durumunda Gerek Deniz Gerekse Havayolu Aracılığıyla Hızlı Bir Şekilde Depomuza Sevkini Gerçekleştiriyoruz.

Ürünleriniz Depolarımıza Ulaştıktan Sonra Envanter Sistemimize Kaydedilerek Teker Teker Barkodlanıp İlgili Bölümlere Yerleştirilmektedir. Sistemimize Sipariş Düştüğü Anda Paketleyip Etiketleyip Alıcıya Sevkini Gerçekleştiriyoruz.

Sorularınız Mı Var?

Amerika Depo Hakkında Tüm Soru Görüş ve Önerilerinizi İletişim Kanallarımız Aracılığıyla Bizlere İleterek Hızlı Bir Şekilde Çözüme Kavuşturabilirsiniz.